Unicorns
Nieuw
Uitdeel/cadeautasje "Unicorn"Superleuke papieren cadeautasjes om zelf traktaties in te doen om te trakteren in de klas of om te vullen en te geven bij een kinderfeestje.
Ze zijn te schattig met een afbeelding van een unicornhoofd en omringd met gekleurde…€ 0,75Nieuw
Uitdeel gummen UnicornLeuke 2-delige gummenset bestaande uit een unicorngum en een regenboog gum.
Ze zijn samen individueel verpakt.
(Brievenbuspost)€ 0,49- Trakteerset "Unicorn"
Deze leuke complete trakteer set, ais superleuk om bij een kinderfeestje te gebruiken of weg te geven na het feestje.
Tevens kan de set natuurlijk ook op school gebruikt worden als traktatie.
De set wordt in 1 compleet thema…€ 2,95 - Uitdeel mini bellenblaas "Unicorn"
Leuke unicorn bellenblaasstaafje van 11 cm. hoog.
De tsaafjes worden in assortikleuren geleverd.€ 0,49 - Uitdeel klaparmband "Unicorn/eenhoorn"
Leuke klaparmband welke ook heel leuk gebruikt kan worden om rondom een chipszakje te doen en zo een leuke traktatie te maken.
De klaparmbanden wrden in assortikleuren geleverd.€ 0,50 - Traktatiezakjes "Unicorn"
Superleuke traktatiezakjes om zelf traktaties in te doen om te trakteren in de klas of om te vullen en te geven bij een kinderfeestje.
Ze gaan per 6 stuks.Deze passen leuk bij de kunststof bekers in hetzelfde thema.€ 1,25 Laatste stuks
Traktatie tennisplankje Mini Unicorn met naamEen heel leuk tennisplankje in miniformaat, waarop de namen van de klasgenootjes worden gemaakt.
Een leuk klein originele traktatie welke los besteld kan worden of als complete traktatie, die individueel verpakt is met een…€ 1,00 € 0,90- Complete traktatie puzzelboek "Unicorn"
Leuke complete traktatie bestaande uit een engels puzzel/kleurboekje met bijpassend potlood in thema.
De traktatie wordt individueel verpakt met een sticker naar keuze en naar wens kan er ook een snoepzakje meeverpakt…€ 1,00